هشدار با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.
خوش آمدیدعضویت
سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. [برای استفاده از تمامی امکانات انجمن وارد شده و یا عضو شوید.]
باسلام مهمان گرامی ، خوش آمدید
لطفا برای استفاده کامل از انجمن عضو شده و یا وارد شوید.

انجمن بازیهای رایانه ای ارور

توضیحات انجمن شما [ویرایش در هدر]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Level 13
کاربر ارور گیم

**
وضعيت : آفلاین
شماره عضویت : 837

ارسال: #1
ultra-wow فان سرور
م میخواستم یه سرور فان ایرانی معرفی کنم ......! این سرور واسه تازه واردا عالیه....! توضیح
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ات :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توضیحات : تو این سرور لازم به lvl up نیست وقتی هیرو میسازید 80 هستید !!! نزدیک به 20 تا vendor وجود داره که ایتم میفروشه : warth full set -Set pve 10-Socket-Enchant-Mount vendor-Trainer- و .... ... فقط کافیه هیرو بسازید و fullesh کنید !! ممکنه یه سوال واستون پیش بیاد که بگید مثلا من full شم ایتم دیگه ای وجود نداره که پس به چه درد میخوره ...!؟ اما نه اینطور نیست admin سرور یه vendor درست کرده که ایتم ها ی قوی تر میده ! که به Team Rating 1900 و arena point نیاز داره که یه عالم تیم 2v2 join میشن و شما باید سعی کنید که team rating رو به 1900 برسونید و واسه چی گفتم واسه تازه وارد ها خوبه چون اولا با ایتم ها اشنا میشن و کم کم بازی یاد میگرن البته این یکم هم به کمک نیاز داره !!! و کم کم میتونن به سرور های normal یا hard وارد بشن !!!

all About Server :
سرور ایرانی
min player online : 85
ping : زیره 120
پچ : 3.3.5a
سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و..... ! Iran
۳۱ تير ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ عصر
جستجو
نقل قول
 سپاس شده توسط Ali GM
تبلیغات در ارور گیم
Level 67
کاربر ارور گیم

وضعيت : آفلاین
شماره عضویت : 7

ارسال: #2
RE: ultra-wow فان سرور
به این سرور ها فان نمیگن ... به این سرور ها PVP میگن که واسه تازه وارد ها هم اصلا خوب نیست !!

این سرور ها واسه کساییه که دوس دارن فقط Arena برن ... من خودم 2 سال طول کشید تا تاکتیک های Arena رو یاد گرفتم

سرور های فان سرورهایی هست که XP Rate بالا دارن مثلا 40x یا 80x ...
۳۱ تير ۱۳۹۱ ۰۹:۱۳ عصر
جستجو
نقل قول
 سپاس شده توسط Ali GM
پاسخ جدید 

پرش به انجمن: