هشدار با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.
خوش آمدیدعضویت
سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. [برای استفاده از تمامی امکانات انجمن وارد شده و یا عضو شوید.]
باسلام مهمان گرامی ، خوش آمدید
لطفا برای استفاده کامل از انجمن عضو شده و یا وارد شوید.

انجمن بازیهای رایانه ای ارور

توضیحات انجمن شما [ویرایش در هدر]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Level 5
کاربر ارور گیم

*
وضعيت : آفلاین

ارسال: #1
بازی رایانه ای ایرانی سیاوش
[تصویر: siavosh.jpg.htm][تصویر: a%3E]siavosh.jpg%20-%202.9%20Kb">یکی از بازی های خوب ملی بازی سیاوش است که بسیار زیباست وداستان خوبی دارد
[تصویر: %3Ca%20href=]
گرافیک بازی در حد مناسب استوزیاد مشکل ندارد در محیط هم به چشم می خورد اما محیط بازی زیاد بزرگ نیست

بازی از نظر صدا به لطف دوبلر های ایرانی زیاد مشکل ندارداز نظر صدای زمینه هم در حدمتوسط است

گیم پلی بازی بسیار شبیه وارکرافت است شما دارای میزان خاصی مانا وسلامتی هستید ایتم های بازی بسیار فراوان اند

بازی دارای شخصیت های بسیار زیادی می باشد که همین از نقاط مثبت بازی است که هرکدام ویژگی خاصی دارند

اگر این بازی را انجام دهید متوجه شباهت ان به وارکرافت می شوید

خلاصه این بازی زیبا می تواند مارا به اهداف توصعه در صنعت بازی برساند زیراسازندگان بازی خودشان نرم افزارساخت بازیشان را طراحه

کرده اندبه نام استدیوی سورنا نظر شما در باره ی این بازی چیست؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تير ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ صبح، توسط AMIRZADE.)
۲۱ تير ۱۳۹۱ ۱۰:۰۸ صبح
وبگاه
جستجو
نقل قول
 سپاس شده توسط Ray[A]n ، HuNT3R ، mehdi yakoza ، M.D ، SoD.KrT ، ʍaиia₦ıGнŦ
تبلیغات در ارور گیم
Level 5
کاربر ارور گیم

*

ارسال: #2
RE: بازی رایانه ای ایرانی سیاوش
تازه واسه بازیش یک نخه ارتقا دهنده هم امده
۲۱ تير ۱۳۹۱ ۰۴:۵۵ عصر
وبگاه
جستجو
نقل قول
 سپاس شده توسط SoD.KrT
Level 70
کاربر ارور گیم

وضعيت : غایب
شماره عضویت : 11

ارسال: #3
اين كه از نرم افزار خوشون استفاده كردند و آپديت هم براي بازي ميدن خيلي جالب و خوبه S66 (1)

اميدوارم براي همه بازي ها امكانات بعد از فروش هم بزارن
۲۱ تير ۱۳۹۱ ۰۶:۲۰ عصر
وبگاه
جستجو
نقل قول
 سپاس شده توسط Ali GM ، mehdi yakoza
Level 10
کاربر ارور گیم

*

ارسال: #4
تاریخ دقیقش کی میاد من که دموشو دیدم خوب بود
۲۱ تير ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ عصر
جستجو
نقل قول
تبلیغات در ارور گیم
Level 18
کاربر ارور گیم

**
شماره عضویت : 760

ارسال: #5
واقعا به ایرانی جونای ایرانی افتخار میکنم که موفق شدن همچین چیزی بسازن.
من اکثر بازی های ایرانی بازی و تموم کردم.
اما مشکل همشون دقیقا یه چیزه اسرار بر اینکه همچیز رو خودشون از اول بسازن.
یعنی نه از صدا هایی که قبلا ساخته شده استفاده کنن (مثلا صدی گلوله) نه از اسکریپت هایی که الان شرکت های بزرگ مثل بیلیزاد دارن برای انجیناشون میدن و.....

یه سری شایعه هست میگن که سیاوش رو دارن با موتوری که خودشون ساختن طولید میکننGhoorbaghe.
در حال حاضر بیلیزارد هم برای بازی هاش همچین کاری نمیکنه! فکر کنم تا اونجایی که اطلاع دارم فقط سری wow هست که موتور مخصوص خودش رو داره.
مثلا الان greas of war رو با u3 ساختن و اکثرا هم از اسکریپتای آماده استفاده کردن
اسکاریم الاوه بر موتور اصلی خودش چندین انپرت از موتور های دیگه داره حتی برای فیزیکه اژدها های اسکایریم از یه موتور جدا استفاده شده.
حالا ما بزرگ ترین بازی سازان جهان باید با موتور خودمون بازی بسازیم؟!
برخلاف مصتفا من از این که این سازنده ها قصد دارن همه چیزو خودشون از اول بسازم مخالفم درست مثل این میمونه که شما برای درست کردن بادبادک بری روزنامه و چسب سیریس بخرین یا برین باچخماخ و روغنی که از پوست حیوانی که با نیزه ی دست ساز خود درست کردید آتیش رشن کنید و با گرم کردن آب بخار بگیزین از بخار برق بعد همه چیزای دیگه رم یکی یکی کشف کنین تا بعد از ساخت کارخونه ی چسب سازی و کاغذ ساسی یه بادبادک هوا کنین :|!
۲۱ تير ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ عصر
جستجو
نقل قول
 سپاس شده توسط HuNT3R ، ʍaиia₦ıGнŦ ، Elfmorteza
Level 59
کاربر ارور گیم

شماره عضویت : 519

ارسال: #6
(۲۱ تير ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ عصر)jackgonjishke نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا به ایرانی جونای ایرانی افتخار میکنم که موفق شدن همچین چیزی بسازن.
من اکثر بازی های ایرانی بازی و تموم کردم.
اما مشکل همشون دقیقا یه چیزه اسرار بر اینکه همچیز رو خودشون از اول بسازن.
یعنی نه از صدا هایی که قبلا ساخته شده استفاده کنن (مثلا صدی گلوله) نه از اسکریپت هایی که الان شرکت های بزرگ مثل بیلیزاد دارن برای انجیناشون میدن و.....

یه سری شایعه هست میگن که سیاوش رو دارن با موتوری که خودشون ساختن طولید میکننGhoorbaghe.
در حال حاضر بیلیزارد هم برای بازی هاش همچین کاری نمیکنه! فکر کنم تا اونجایی که اطلاع دارم فقط سری wow هست که موتور مخصوص خودش رو داره.
مثلا الان greas of war رو با u3 ساختن و اکثرا هم از اسکریپتای آماده استفاده کردن
اسکاریم الاوه بر موتور اصلی خودش چندین انپرت از موتور های دیگه داره حتی برای فیزیکه اژدها های اسکایریم از یه موتور جدا استفاده شده.
حالا ما بزرگ ترین بازی سازان جهان باید با موتور خودمون بازی بسازیم؟!
برخلاف مصتفا من از این که این سازنده ها قصد دارن همه چیزو خودشون از اول بسازم مخالفم درست مثل این میمونه که شما برای درست کردن بادبادک بری روزنامه و چسب سیریس بخرین یا برین باچخماخ و روغنی که از پوست حیوانی که با نیزه ی دست ساز خود درست کردید آتیش رشن کنید و با گرم کردن آب بخار بگیزین از بخار برق بعد همه چیزای دیگه رم یکی یکی کشف کنین تا بعد از ساخت کارخونه ی چسب سازی و کاغذ ساسی یه بادبادک هوا کنین :|!

این3 خط آخر یکم ناخوانا بود!یکم!فقط یکم:دی

اگر بخوایم اینطوری فکر کنیم پس هیچکس تو دنیا نباید چیزی خودش بسازه دیگه!بگه خوب این که هست من برا چی دوباره بسازم؟این طوری باشه کم کم رشد همه چی متوقف میشه...!و سازنده ها کم میشن! در ضمن اگه اینطوری باشه ایران باید همیشه همه چیو کپی کنه!و تولید رو قطع کنه:دی
خودمم نفهمیدم چی گفتم
با تشکر:دی
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تير ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ صبح، توسط ʍaиia₦ıGнŦ.)
۲۲ تير ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ صبح
جستجو
نقل قول
 سپاس شده توسط jackgonjishke
Level 18
کاربر ارور گیم

**
شماره عضویت : 760

ارسال: #7
من نمی گم هیشکی هیچی نسازه من میگم وقتی بیلیزاردش میاد با اسکریپت آماده کار میکنه ما باید از صفر شروع کنیم!!!!!!
از اسکیریپت آماده منظور این نیست که مثلا اشکال 3بعدی لیوان درو پنجره آماده داره! نه مثلا اسکریپت هعای فیزیک مثلا جازبه رو که نصب کنی مثل یه پلاگین عمل میکنه و میتونی رو موتور یه سری تغییرات انجام بدی تا مثلا وقتی تو جو هستی زمین فلان قدر تورو بیشتر بکشه یا وقتی اژداها داره پرواز میکنه بال هاش بر اساس آیرو دینامیک باشه نه مثلا مثل کانتر که جازبش برابر با یه بالا پایینه
۲۲ تير ۱۳۹۱ ۰۲:۲۵ صبح
جستجو
نقل قول
 سپاس شده توسط A.B.T.S
تبلیغات در ارور گیم
Banned
گیمر محروم

شماره عضویت : 64

ارسال: #8
آقا بلاخره کی میاد ؟؟ Zesht
۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ عصر
وبگاه
جستجو
نقل قول
Banned
گیمر محروم

وضعيت : غایب
شماره عضویت : 364

ارسال: #9
از اینجا میتونید بازی رو بخرید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انم یه قیلم از بازی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۲ عصر
جستجو
نقل قول
Level 27
کاربر ارور گیم

شماره عضویت : 902

ارسال: #10
لطفا یه چندتا عکس درست حسابی بزارید ببینیم بازی چه جوریه Asabani
۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۱ عصر
وبگاه