انجمن بازیهای رایانه ای ارور
کل فیلم های سایت بیلیزارد درباره آرتاس یا لیچ کینگ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن بازیهای رایانه ای ارور (http://forum.error-game.com)
+-- انجمن: تالار Pro Games (/forumdisplay.php?fid=164)
+--- انجمن: World of Warcraft (/forumdisplay.php?fid=48)
+--- موضوع: کل فیلم های سایت بیلیزارد درباره آرتاس یا لیچ کینگ (/showthread.php?tid=1835)

صفحه ها: 1 2 3

کل فیلم های سایت بیلیزارد درباره آرتاس یا لیچ کینگ - alex1373 - ۲۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۲ صبح

فیلم 1 مربوط می شه به قبل از حمله تاعون دوبله فارسی
عکس هایی از دمو
[تصویر: ?di=9XJW]
[تصویر: ?di=U7G8]

لینک دانلود

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیلم 2 مربوط می شه به زمانی که آرتاس با فراست مور هانگر بر می گرده پیش پدرش
چند عکس
[تصویر: ?di=Z6EQ]
[تصویر: ?di=0VRC]

لینک دانلود

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیلم 3 مربوط می شه به کشته شدن سیلوانس از زبان خودش بعد از آندد شدنش زبان اینگلیسی
چند عکس
[تصویر: ?di=RO0N]
[تصویر: ?di=VXGH]
لینک دانلود

فیلم 4 مربوط میشه به تبدیل شدن آرتاس به لیچ کینگ اینم دوبله است
چند عکس
[تصویر: ?di=4EZU]
[تصویر: ?di=1JBO]
لینک دانلود

دارم آپ می کنم فقط صبر کنید

آقا من یک انگیزه زیادی پیدا کردم تازه 2 تا مدال گرفتم هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا YesYesYesYesYesS57

فیلم 5 مربوط می شه به بیداری لیچ کینگ از خواب 10000 سال کیفیت خیلی عالی مستقیم از سایت بیلیزارد دانلود کردم
چند عکس
[تصویر: ?di=BXQV]
[تصویر: ?di=LSGK]
لینک دانلود

فیلم 6 مربوط می شه به تلاش هیرو ها برای قوی تر شدن یا همون LVL UP باری کشت لیچ کینگ که در این بین کلاس DK درست می شه
عکس هایی از دمو
[تصویر: ?di=82JA]
[تصویر: ?di=WW24]

لینک دانلود

فیلم 7 مربوط می شه به برنامه ریزی برای حمله به لیچ کینگ در این فیلم شما می توانید کینگ ویرین پادشاه انسان ها
جینا و رونین رهبر جادوگر ها ( این دالارانو درست کردن و روی هوا گذاشتنش ) و ترال و گراش رهبر های هور ببنید .
عکس هایی از این فیلم

جینا
[تصویر: ?di=EFMA]
رونین
[[تصویر: ?di=74H2]
کینگ ورین
[تصویر: ?di=A51C]
ترال و گراش
[تصویر: ?di=WJDX]
لینک دانلود

فیلم 8 مربوط می شه به حمله Horde و Alliance به لیچ کینگ و در این فیلم شما می توانید لیچ کینگ بعدی ببیند که به undead تبدیل میشه
چند عکس

عکس فردی که لیچ کینگ بعدی می شود
[تصویر: ?di=6PQ9]

در این عکس رهبر Horde و Alliance در کنار هم می بینیم .
[تصویر: ?di=KRYD]

اینم لیچ کینگ پدر سوختهS57شوخی نیست واقعا بعد مرگ باباش اونو سوزوندنS57S57

[تصویر: ?di=AVXL]

لینک دانلود

فیلم 9 مربوط می شه به نقش کیشدن برای حمله جدید به لیچ کینگ و بعضی جرم های لیچ کینگ نشان می ده این فیلم با زبان زیبا فرانسوی و زیر نویس انگلیسی است.
عکس هایی از فیلم
این عکس وقتی است که فرمانده قبلی شکست خورده و مورده داره تبدیل به undead می شه
[تصویر: ?di=LKJ8]
اینم عکس جنایت
[تصویر: ?di=3PWL]

لینک دانلود

فیلم 10 مربوط می شه به اخطار دادن پدر لیچ کینگ به خود لیچ کینگ و می گه Boss های تو ( همون رئیس محافظان در حدود 10-12 ) نمی تونن جلوی حمله بگیرن و اون ها دارن می آیند و لیچ کینگ احساس خوفی کلفتی می کنه می گه بزارید اون ها بیان فراست مو هانگر ( اسم شمشیرش )
عکس هایی از دمو
[تصویر: ?di=CDLK]
[تصویر: ?di=LP1T]
[تصویر: ?di=9186]

لینک دانلود

فیلم 11 مربوط می شه به جنگ با لیچ کینگ و گروهی از Alliance که فیلم هایی اول و آخر اون قرار داده شده . حتم این دمو دانلود کنید.

عکس هایی از دمو
[تصویر: ?di=BXQV]
[تصویر: ?di=8O72]
[تصویر: ?di=83N5]
[تصویر: ?di=7QI4]
[تصویر: ?di=BDS9]

اول دمو چیزی در بالا سر لیچ کینگ بسته شده که همون فرمانده جنگ قبلی که undead شده بود و لیچ کینگ به این حالت اونو در آورد تا عذاب جاودانه سوختن بکشه
و تبدیل به فونیکس ( سیمرغ ) undead یعنی می سوزه ولی نابود نمی شه شد.

لینک دانلود

فیلم 12 مربوط می شه به زمان مردن لیچ کینگ و ملاقات او با پدرش و تعیین کردن لیچ کینگ جدید که همون فرمانده قیلی است که تبدیل به فونیکس شده

این فیلم آخر خست شدم دقیقا 24 ساعت یکسره دارم روی این فیلم ها کار می کنم
از دموهای دوتا بیشتر کار برد

اینم چند عکس از فیلم

لحظات جون دادن لیچ کینگ
[تصویر: ?di=5V7L]
[تصویر: ?di=M8B6]

دیدن فونیکس
[تصویر: ?di=DHGK]

فرمانده تبدیل به فونیکس- آندد شده
[تصویر: ?di=B931]

لحظه تاج گذاری لیچ کینگ جدید
[تصویر: ?di=11QJ]

لیچ کنیگ جدید
[تصویر: ?di=JGEH]

لینک دانلود

راستی اکر کتاب آرتاس تا ظهور لیچ کینگ می خواهید به پست مراجعه کنید

THE END

RE: کل فیلم های سایت بیلیزارد درباره آرتاس یا لیچ کینگ - leopard99 - ۲۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۴ عصر

داداش این دوبله رو من تو بازی اویل 4 هم دیده بودم دمت گرم +rate ولی اگه صدا اصلی میزاشتی یه خوفی به جون آدم مینداخت

ولی بازم دم این شرکت گرم که دوبله کردن

RE: کل فیلم های سایت بیلیزارد درباره آرتاس یا لیچ کینگ - alex1373 - ۲۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۴۷ عصر

فیلم 6 در راه اپ
فیلم 7 50% شد

RE: کل فیلم های سایت بیلیزارد درباره آرتاس یا لیچ کینگ - Mohi - ۲۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۰۱ عصر

اینا همون تیکه هاشه که توی بازی مرحله هاشو میری نشون میده یا یه فیلم کامله؟

RE: کل فیلم های سایت بیلیزارد درباره آرتاس یا لیچ کینگ - BlackArmor - ۲۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۵ عصر

این فیلم ها از خیلی جاها گرفته شده Tajob

مثلا فیلم بیدار شدن لیچ کینگ توی Movie های World oF Warcraft Wrath Of The Lich king هست

یا فیلم 1 و 2 داخل پوشه وارکرافتتون هست !!

بقیشو دیگه نمیدونم از کجا گرفتن Zesht

RE: کل فیلم های سایت بیلیزارد درباره آرتاس یا لیچ کینگ - alex1373 - ۲۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ عصر

من دارم آپ می کنم صبر کنید 13 فیلم تا کشته شدن لیچ کینگ

RE: کل فیلم های سایت بیلیزارد درباره آرتاس یا لیچ کینگ - Mohi - ۲۵ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ عصر

اینایی که با فرمت MPQ هست رو باید چی کار کنیم؟

RE: کل فیلم های سایت بیلیزارد درباره آرتاس یا لیچ کینگ - BlackArmor - ۲۵ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ عصر

روش کلیک کن بزن روی Select a Program From List بعدش مدیا پلیرت رو انتخاب کن باز میشه Zesht

یا اصلا مدیا پلیرت رو باز کن و توسط مدیا پلیرت فایلرو Open کن Iran

RE: کل فیلم های سایت بیلیزارد درباره آرتاس یا لیچ کینگ - jackgonjishke - ۲۵ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ عصر

با kmp ببین

RE: کل فیلم های سایت بیلیزارد درباره آرتاس یا لیچ کینگ - alex1373 - ۲۵ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ عصر

فیلم 8 هم آماه شد